Warning: Declaration of WPRandomPostsWidget::update($new_instance) should be compatible with WP_Widget::update($new_instance, $old_instance) in /home/hydra13/ftp/laryngologia-zdrowie-co-i-jak.pl/wp-content/plugins/wp-random-posts/randomposts.php on line 38
Wydarzenia w pracy naruszające relacje osobiste – Laryngologia
Skip to content

Wydarzenia w pracy naruszające relacje osobiste

2 lata ago

148 words

width=300Uczestnicy zgłaszali, że wydarzenia w pracy regularnie wpływały negatywnie na ich osobiste życie. Rodzinne problemy miały również wpływ na sposób, w jaki przetwarzali wydarzenie, które miało miejsce.

Niemedyczni przyjaciele i rodzina nie są w stanie zidentyfikować i wesprzeć EP-ek. Uczestnicy, którzy mieli w swoim życiu bliskie osoby pracujące poza społecznością służby zdrowia, określili to jako izolację. Uczestnicy ci uważali, że nie są w stanie dzielić się z bliskimi swoją pracą i obawami. Ta niezdolność do dzielenia się problemami była opisywana jako źródło konfliktu w związkach, gdy PE musiał sam radzić sobie z wydarzeniami związanymi z pracą. Dr L oświadczył, że to wywoływało spięcia w domu. Uczestnicy z partnerami niemedycznymi uważali, że nie powinni dzielić się wydarzeniami w pracy z najbliższymi.
[hasła pokrewne: skurcze przepowiadajace, cefalgin, szczepionka hexa ]

0 thoughts on “Wydarzenia w pracy naruszające relacje osobiste”

  1. może ktoś wie, jak szybko (w dniach) można i należy podjąc rehabilitację u chorego z nadciśnieniem